CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Radomska i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 15:37 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy zawodowe usługi rolne jak i administrujemy obsługą domostw rolnych.Na wszelkie sporządzane prace czy też usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców tudzież wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w zakresie frachtu osób względnie rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na obrębie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi względnie rzeczy na otoczenie innego kraju albo ściąganie spoza granicy do Lokalny.
104674
Ogłoszeń
102
Miast
4612
Użytkowników
1073
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.