CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Radomska i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 10:10 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Przetwarzamy zawodowe usługi agrarne jak i aplikujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszystkie sporządzane prace oraz usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podparte na uprawianiu całego szeregu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, przewoźników czy też wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to czynienie usług w zakresie przewozu postaci bądź rzeczy pojazdami, które są uwiecznione na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi ewentualnie rzeczy na pole innego kraju lub sprowadzanie spoza granicy do Polski.
104733
Ogłoszeń
102
Miast
4612
Użytkowników
1073
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.