Kurs szybkiego czytania i technik efektywnego uczenia się z ekspertem Akademii Edukacji

799 zł

Opis

Intensywny Kurs Wakacyjny - stacjonarnie z ekspertem

DLA KOGO:
dla uczniów z klas 7 i 8 szkoły podstawowej, uczniów szkół średnich i studentów oraz osób dorosłych (tworzymy 7-osobowe grupy w dopasowanych przedziałach wiekowych)

KIEDY: 20 – 30 sierpnia;
9 spotkań, codziennie po dwie godziny zegarowe.
Godziny rozpoczęcia zajęć do ustalenia (przed południem - uczniowie, wieczorem - dorośli).

GDZIE: Bełchatów

Poznaj profesjonalne i unikalne techniki, narzędzia i metody, dzięki którym nauka już zawsze będzie dla Ciebie przyjemnością! Skuteczność naszych metod potwierdziły badania naukowe Akademii Marynarki Wojennej i Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej.

DYSLEKTYCY ZYSKUJĄ PODWÓJNIE!


________________________________________

Podczas Kursu poznasz m.in.:

Niesamowite techniki czytania, wykorzystywane przez geniuszów uczenia się, które ja używam na co dzień, aby prowadząc firmę i zajmując się wychowaniem dzieci, móc czytać nawet 2 książki tygodniowo.

Oryginalne strategie uczenia się i koncentracji, dzięki którym przerobisz materiał w krótszym czasie. Ich skuteczność potwierdziły badania Akademii Marynarki Wojennej oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej.

Techniki radzenia sobie ze stresem. Szkoła to dla Ciebie nerwy i ból brzucha? Nauczę Cię, co robić w sytuacjach kryzysowych. Pokażę Ci krok po kroku, jak wykorzystać adrenalinę na swoją korzyść tak, by pytania przy tablicy, sprawdziany czy egzaminy były przyjemnością.


Po ukończeniu Kursu:
Po ukończeniu Kursu będziesz kilkakrotnie szybciej się uczyć, także języków obcych, będziesz czytać nawet 5 razy szybciej ze zrozumieniem, będziesz osiągać wyższe wyniki w nauce i pracy, Twoja pamięć i koncentracja będą na dużo wyższym poziomie, Twój intelekt będzie funkcjonował sprawniej, a dzięki temu na naukę będziesz mógł poświęcać znacznie mniej czasu.

________________________________________

Ramowy program Kursu:

1. Nauka 7 technik szybkiego czytania z zachowaniem rozumienia czytanego tekstu.
2. Techniki pamięciowe ułatwiające zapamiętywanie i przypominanie.
3. Ćwiczenia usprawniające koncentrację.
4. Techniki szybkiego uczenia się, pozwalające skrócić czas nauki nawet o połowę.
5. Nauka nowoczesnego notowania nieliniowego.
6. Strategie uczenia się (systemy powtórkowe).
7. Techniki motywacyjne (na podstawie NLP).
8. Techniki zarządzania czasem.
9. Techniki radzenia sobie ze stresem (zastosowanie technik relaksacyjnych).
10. Elementy mentalnego treningu aktywizacyjnego i wiele innych metod przydatnych w nauce i życiu zawodowym.


NAPISZ NA PRIV LUB NA
BELCHATOW@AKADEMIAEDUKACJI.PL
I ZAREZERWUJ MIEJSCE NA KURS


________________________________________

CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY?

Czeka na Ciebie 9 zajęć praktycznych, zawsze w formie warsztatu. Zajęcia prowadzi ekspert technik efektywnego uczenia się, licencjonowany trenera Akademii Edukacji EDU – Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych. Do tego dostajesz komplet materiałów – dedykowane ćwiczenia i teksty, na których będziemy na bieżąco obserwować Twoje postępy.
Ale uwaga! Nie otrzymasz wszystkiego od razu, bo to za dużo na raz. Na każdych kolejnych zajęciach dam Ci nowy pakiet materiałów.


________________________________________

CO WYRÓŻNIA TEN KURS OD WSZYSTKICH INNYCH?

1. Daję Ci same praktyczne informacje, zamiast rozwlekłych ogólników;

2. Unikalne umiejętności, które zdobędziesz na każdych kolejnych zajęciach, możesz od razu wykorzystać w codziennej nauce czy w pracy;

3. Skuteczność narzędzi, technik i metod, których Cię nauczę, jest naukowo potwierdzona badaniami uczelni wyższych.

4. Motywuję Cię do działania prowadząc krok po kroku do kolejnych kompetencji;

5. Pracujemy w małej grupie do 7 osób, w przyjaznej atmosferze;

6. Warsztatowa forma daje gwarancję satysfakcji i efektów;

7. Wiedza od doświadczonego praktyka i eksperta, nie amatora. W EDU przeszkoliliśmy tysiące osób.

8. Unikatowy content, którego nie znajdziesz w żadnej książce czy na kursie on-line;

9. Króluje prostota, dzięki temu z łatwością przyswoisz całą wiedzę;

10. Idealnie dobrana długość spotkań – gwarantuję, że nie poczujesz kiedy minęło 2 godziny!


________________________________________

WAŻNE PYTANIA:

Czy to jest szkolenie odpowiednie dla Ciebie?
Na zajęciach uczymy się technik, narzędzi i metod wykorzystywanych przez studentów Harvardu i Oxfordu. Ale nie martw się – tłumaczę je w sposób prosty i zrozumiały dla każdego.

Co więcej, każdą z nowopoznanych technik przetrenujemy tak, żebyś nie tylko ją zrozumiał, ale przede wszystkim umiał skutecznie wykorzystywać w rutynie codziennej pracy z tekstem.

Bo efektywna nauka i praca jest prosta, więc jej nie komplikujmy niepotrzebnie. Efektywna czyli nieobciążająca nadmiernie i pozwalająca odnosić sukcesy. Prawdziwa efektywność może być naturalna, jak oddychanie. I prosta, dzięki narzędziom, technikom i metodom EDU Szkoły szybkiego czytania i technik pamięciowych.
Dzięki efektywnej pracy z tekstem i mocy szybkiego czytania ludzie zaczynają żyć pełną piersią. Codzienność przynosi sukcesy i radość.

Nie musisz już zarywać nocy na zakuwanie przed egzaminem czy sesją. Nie musisz wyrabiać nadgodzin, żeby wyrabiać się w pracy. Nie musisz odmawiać sobie wieczornej lektury. Już nigdy nie będziesz się bał, że się nie wyrobisz, że nie zdążysz się przygotować, że nie masz czasu na przyjemności. Raz na zawsze uwolnisz się od presji i będziesz decydować o swoim czasie.

SPRAWDŹ, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ:
• Marzysz o świetnych wynikach na sprawdzianach, kolokwiach czy egzaminach? Nauczę Cię, jak z pomocą prostych i niesamowicie skutecznych technik uczyć się lepiej i łatwiej, a wyuczony materiał pamiętać na długo.

• Jeśli zwykle musisz spędzać długie godziny nad podręcznikami nauczę Cię szybkiego czytania ze zrozumieniem oraz wyjątkowej metody, dzięki której nauka i praca z tekstem już nigdy nie będzie nudna i monotonna. Nauka stanie się nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim szybka a wiedza trwała.

• Odpowiedzi przy tablicy? Ważne egzaminy? Prezentacje? W najtrudniejszych momentach zżera Cię stres? Nauczę Cię, jak wykorzystać adrenalinę na swoją korzyść! Profesjonalne techniki pamięciowe w połączeniu z technikami relaksacyjnymi i poprawiającymi koncentrację na celu sprawią, że w kluczowych dla Twojej kariery sytuacjach będziesz się czuł jak ryba w wodzie.

• Masz mętlik w głowie po szkoleniach lub wykładach niektórych nauczycieli czy profesorów? Przygotowanie prezentacji czy wystąpienia publicznego to wyzwanie ponad Twoje siły? Pokażę Ci system notowania i prezentacji, który uporządkuje Twoje myśli i zapewni sukcesy na wielu polach. Ten system nie pozostawia miejsca przypadkowi, jest mega praktyczny, użyteczny i, co najważniejsze, skuteczny.

• Często słyszysz “musisz to jeszcze dopracować”, albo „następnym razem postaraj się bardziej”? Koniec z tym! Nauczę Cię, jak „hakować” swój umysł, byś mógł wykazywać się pełną gotowością wiedzy. Nikt i nic Cię nie zaskoczy. To nigdy nie zawodzi! Masz odwagę spróbować?

• Masz słomiany zapał? Zabierasz się za coś z entuzjazmem, ale odpuszczasz, bo nie wierzysz, że dasz radę? Pokażę Ci, jakich tricków używać, by wykorzystując naturalny potencjał swojego umysłu zapamiętywać lepiej i więcej. Uwierzysz w swoje możliwości i już nigdy się nie poddasz.

• Wkuwasz materiał na pamięć, a potem – gdy zabraknie Ci słowa, zacinasz się i nie jesteś w stanie ruszyć z miejsca… Pokażę Ci techniki, dzięki którym zbudujesz doskonałe rusztowania dla swojej pamięci. Twój problem zniknie na dobre!

• Masz świetne wyniki z przedmiotów, które lubisz, ale pozostałe – szkoda gadać? Zaskoczę Cię – nie musisz lubić przedmiotu, by go umieć i mieć z niego bardzo dobre wyniki! Poznasz techniki uczenia się, które pobudzą Twój umysł. Skorzystasz z nich bez względu na to, czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem czy kinestetykiem.

• Masz do napisania wystąpienie, referat wypracowanie, ale … Nie wiesz od czego zacząć. Nie wiesz jak się za to zabrać, jak to ogarnąć. I kartka ciągle jest pusta… Pokażę Ci, jak uwolnić swoje myśli, jak dać upust kreatywności. Efekty Cię zaskoczą! Pustka w głowie? Niech inni się z nią męczą! Ty po prostu działaj!

A to dopiero początek...


________________________________________

PYTANIA I ODPOWIEDZI DLA KUPUJĄCYCH:

Czy ja tego naprawdę potrzebuję?

Proste pytania: Czy chcesz czytać nawet 5 razy szybciej niż dziś, chcesz uczyć się szybciej i lepiej, bardziej efektywnie pracować z dokumentami? Jeśli tak, potrzebujesz tego. Skoro obecne efekty Cię nie zadowalają, musisz coś z tym zrobić - samo się nie zmieni. EDU Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych gwarantuje Ci tylko skuteczne narzędzia, techniki i metody, które wykorzystywane w praktyce przynoszą fantastyczne efekty.

Wiele osób broni się przed zakupem nowych szkoleń twierdząc, że nie mają na nie czasu. Ja to doskonale rozumiem. Nie masz czasu na kursy, bo musisz się uczyć, opracowywać raporty, prezentacje, referaty… Ale co, jeśli nie masz czasu z powodu słabych metod uczenia się i pracy z tekstem, które są czasochłonne, męczące i bardzo nieskuteczne? Wtedy nowe, lepsze metody dadzą Ci więcej czasu i więcej sukcesów!

Możesz się wyrwać z tego błędnego koła. Kurs szybkiego czytania i technik efektywnej pracy z tekstem jest idealnym rozwiązaniem. Dwie godziny w tygodniu na warsztaty z trenerem, na których dostaniesz same konkretne i praktyczne informacje. Od razu możesz je stosować! Bonusowo otrzymasz materiały do treningów domowych – jeśli tylko zechcesz z nich skorzystać to jeszcze bardziej usprawnisz Twoją efektywność usprawniając pracę oka i poszerzając pole widzenia. Wszystko skrojone na miarę Twoich potrzeb.

A co, jeśli uważam, że się naprawdę do tego nie nadaję?
To masz problem... który rozwiązuje EDU Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych!

Lekcje szybkiego czytania, koncentracji uwagi, technik pamięciowych oraz technik efektywnego uczenia się i pracy z tekstem są dla Ciebie jeśli:
• Nie jesteś geniuszem – bo ja obalam mit geniuszu! Ze sposobami uczenia się i pracy z tekstem, których Cię nauczę, zdasz maturę ze świetnym wynikiem i skończysz wymarzone studia.

• Nie masz czasu wolnego – dla rodziny, przyjaciół, dla siebie; pokażę Ci, jak wyeliminować stare nawyki i wdrożyć nowe skuteczne narzędzia, dzięki którym odzyskasz czas na przyjemności.

• Nie wierzysz, że stać Cię na więcej - ale ja Ci pokażę, jak krok po kroku poprawić efektywność swojego umysłu i dzięki temu spełniać marzenia!

• Nie zasługujesz na awans w pracy - a ja Ci pokażę, jak pracować szybko i efektywnie z dokumentami, jak usprawnić swoją pracę intelektualną, by móc sięgać po więcej.

• Jesteś niezorganizowany – pokażę Ci, jak szybko i efektywnie planować i pracować, żeby odnosić sukcesy.

• Jesteś dyslektykiem, a ja Cię nauczę czytać w tempie, w którym czytają wybitni absolwenci studiów humanistycznych.

• Jesteś zabieganą matką i chcesz „tylko” znaleźć czas na chwilę z książką – nauczę Cię czytać nawet 5 razy szybciej, dzięki temu będziesz mogła spokojnie przeczytać jedną książkę na tydzień. Musisz wiedzieć, że każdy może zwiększyć swoje tempo czytania, bez względu na wiek, wykształcenie i doświadczenia z nauką.

• Jeśli siedzisz godzinami nad książkami, a oceny i tak masz marne – nauczę Cię, jak się uczyć. Ale uwaga – musisz być gotowy na to, że od dziś nauka nie będzie ani nudna, ani monotonna!

• Nie umiesz skoncentrować się na nauce - ja Ci pokażę przebadane naukowo metody, które już na zawsze odmienią Twój sposób nauki i pracy.

WYBIERZ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE WERSJĘ SZKOLENIA:

1. PAKIET VIP
1499 zł

- 9 zajęć warsztatowych z trenerem ( w sumie 18 godzin zegarowych)
- Komplet materiałów szkoleniowych
- Praca także na materiałach kursantów
- Ocena 3 notatek nielinearnych stworzonych po Kursie
- 60 minut konsultacji indywidualnych na Skype

2. PAKIET PRO
1100 zł

- 9 zajęć warsztatowych z trenerem ( w sumie 18 godzin zegarowych)
- Komplet materiałów szkoleniowych
- Praca także na materiałach kursantów
- Ocena 3 notatek nielinearnych stworzonych po Kursie

3. PAKIET EKONOMICZNY
799 zł

- 9 zajęć warsztatowych z trenerem ( w sumie 18 godzin zegarowych)
- Komplet materiałów szkoleniowych
- Praca także na materiałach kursantów


NAPISZ NA PRIV LUB NA ADRES
BELCHATOW@AKADEMIAEDUKACJI.PL
I ZAREZERWUJ MIEJSCE NA KURS
Więcej informacji na www.akademiaedukacji.pl

Udostępnij:

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia

Beata Kwiecińska - Pintos

July 22, 2019 15:35
Telefon kontaktowy: 795074444
Przy kontakcie zaznacz, że pozyskałeś go ze strony wradomsku.com
Możesz też wysłać tradycyjną wiadomość e-mail:

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Rozwiń ciąg dalszy

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przetwarzane na podstawie powyższej zgody mogą być wykorzystywane w celu:
1) świadczenia usług drogą elektroniczną (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO),
2) w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
3) w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:
1) podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;
2) partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą ofertę;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu obowiązywania umowy zawartej Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:
1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;
3) marketingowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Przysługuje Ci prawo:
1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości zawarcia umowy sprzedaży, brakiem możliwości realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.

Zgłoś naruszenie lub problem z tą ofertą

Ogłoszenie archiwalne

Ta oferta jest już nieaktualna a możliwość kontaktu z autorem ogłoszenia jest niedostępna.

Jesteś autorem tego ogłoszenia?

Promuj ogłoszenie Edytuj

Podobne ogłoszenia

Loading...