Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Najlepsze buty zimowe - Supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 8, 2022 04:16 - Moda i uroda - Modlniczka
399.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Super sklep to sklep internetowy posiadający w swojej ofercie wyłącznie odzież i obuwie popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, DC, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty cechują się bardzo wysoką jakością, przez co dosłownie zachwycą nawet wybrednych konsumentów. Sama oferta jest tak szeroka, że za każdym razem znajdziemy w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep internetowy podzielony jest na 5 głównych sekcji symbolizujących 5 różnych styli. SNEAKERS SHOP to sekcja wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje kulturę związaną z garderobą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest sekcją z historią- to jeden z pierwszy w kraju sklepów internetowych związanych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najwyższej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Szeroka oferta HIP-HOP SHOP spełnia wychodzi na przeciw pragnieniom nawet najbardziej rygorystycznych nabywców. Każda sekcja kusi olbrzymią ofertą akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z niskimi cenami. Jeżeli ktoś jest w takim razie chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską albo sportami ekstremalnymi to obowiązkowo powinien zapoznać się z asortymentem sklepu nieco bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.