Badanie osobowości - PERSO.IN

August 14, 2022 10:26 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Jaką masz osobowość?

Osobowość to nie jest termin przeznaczony jedynie dla niewielkiej kadry psychologów. W końcu z jej przejawami spotykamy się codziennie w obszarze prywatnym, jak i zawodowym. Im bardziej rozumiesz siebie, tym lepiej będziesz wystrzegał się niekoniecznych pomyłek. Rozumiejąc, kim się jest, można świadomie podjąć zawód. W ten sposób unikniesz wyczerpania i zwiększysz swoją skuteczność. zrozumieć siebie można za pomocą kwestionariusza osobowości.

PERSO.IN® to inwentarz osobowości, który ułatwi spojrzeć na siebie obiektywnie i na tej podstawie dokonywać świadomych wyborów. Całość złożone jest ze dokładnego kwestionariusza oraz kilku wersji raportów. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to wyczerpujący opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym dostrzeżesz jakie masz tendencje w takich obszarach, jak: nastawienie do ludzi, otwartość na nowe doświadczenia, nastawienie do zobowiązań, ilość aktywności i kontaktów społecznych oraz reagowanie na trudne sytuacje. Co więcej, raport ten zawiera informacje o sferach, w których poradzisz sobie, możliwych przewagach i ryzykach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Dostępne są też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez certyfikowanych trenerów w procesach szkoleniowych.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to strona A4 przeznaczona dla grup i osób indywidualnych. Dowiesz się z niego, co motywuje daną badanego, jakie lubi aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w kontakcie z nim.

Test zaprojektowano w odniesieniu do wzoru Wielkiej Piątki. Jest on stosowany na wszystkich kontynentach dłużej niż 30 lat. Wykonując analizy i badania oceniliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie zwlekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.