Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

Monter mebli - Niemcy OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 29, 2019 14:14 - Dam pracę - Niemcy
40.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dla naszego stałego klienta poszukujemy monterów mebli.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy /wiele lokalizacji/
Zadania:
Dostawa mebli zgodnie z zamowieniem klienta
Wnoszenie paczek z meblami do domu klienta
Prace montażowe
Prace demontażowe
rejestracja reklamacji

Oczekiwania:
Doświadczenie w wyżej wymienionych obszarach
Komunikatywna znajomość niemieckiego
Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany
Gotowość do zmiany miejsca pracy na terenie całych Niemiec

Oferta:
Niemiecka umowa
Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
Zakwaterowanie
Opieke koordynatora
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu